ELEMENT PROTECTOR – KAITSEB NAHKA KAHJULIKE VÄLISMÕJUTUSTE EEST


Kõrgtehnoloogilised toimeained tugevdavad nahka ja kaitsevad väliste kahjulike mõjutuste eest. Kaitseb UVA ja UVB kiirguse eest, madalate ja kõrgete temperatuuride eest. Kaitseb vabade radikaalide eest. Kaitseb DNAd. Optimaalne regeneratsioon tänu tripeptiididele. Hästi imenduv, ei jäta nahale kreemikihti. Niisutab. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Kaitseb talvise külma temperatuuri ja kõrge temperatuuri eest saunas. Soovitav kasutada enne basseini ujuma minekut. Päikesekaitse rannas. Kaitseb kuiva õhu eest konditsioneeriga kontorites ja lennukis. Kanda nahale rohkemas koguses kreemi ja masseerida kuni imendub. Soovitav suviseks päikesekaitseks. Kaitseb nahka vabade radikaalide kahjustuse ja ümbritseva keskkonna mõjude eest. Suvisel ajal kasutada päevakreemina.

NB! kaitseb nahka pikemaaegsel maski kandmisel ja väldib nahakahjustuse teket

Olulised toimeianed:

Pseudoalteromonas Exopolysaccharides (seob vett hüaluroonhappest paremini, vähendab transepidermaalset veekadu ja hoiab nahka niisutatuna ka ekstreemsetes tingimustes)
Caprylic/Caprylic Triglyceride ( niisutab naha pindmist kihti ja võimaldab teistel toimeainetel tungida naha sügavamatesse kihtidesse)
Dipeptide-3 Aminohexanoate (stimuleerib HSP70 moodustumist, mis muudab naha temperatuuri kõikumiste poolt tekitatud  stressile vastupidavaks, väldib rakukahjustusi)
Titanium Dioxide (mineraalne filter, kaitseb nahka UVA ja UVB kiirguse eest)
Diaminopropionyltripeptide-33 (stimuleerib naha loomulikku immuunsüsteemi, et kaitsta nahka väliskeskkonnas olevate mikroobide ja saaste eest ja vältida põletiku teket)
Acetyl Tetrapeptide-22 (kaitseb naha DNA-d UV kiirguse kahjuliku mõju eest, väldib enneaegset naha vananemist ja fotovananemist)
Tocopheryl Acetate (E vitamiini stabiilne vorm, taastab stressis ja kahjustunud naharakke)
Octyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, 4-Methylbenzylidene Camphor (kaitsevad nahka UVA ja UVB kiirguse eest)
Butyrospermum Parkii  (sisaldab A, E ja F vitamiine, mis eriti hästi taastavad karedat ja kuiva nahka)
Makadaamia Intergrifolia (hea biosaadavusega, niisutab stressis ja dehüdreeritud nahka)