Dermia Medical

Dermia  Medical on uus ja innovaatiline meditsiiniline teraapiasüsteem, mis sobib kõikidele nahatüüpidele. Protseduuri tulemusena aktiveeruvad naha uuenemisprotsessid, mis võimaldavad viia toitaineid rakkude sisse, mis omakorda stimuleerivad rakkude mitokondreid tootma ATP-d ja selle abil taastama rakkude energeetilist aktiivsust. ATP on energiarikas molekul, mis on hädavajalik naharakkude funktsioneerimiseks e. nn.”elukindlustus”.

 

 

Tehnoloogia ja kõrgtehnoloogiliste koostisainete kombinatsioon võimaldab tulemuslikult noorendada ja pinguldada nahka, vähendada kortse, taastada naha tekstuuri ja jumet. See on hea alternatiiv kirurgilistele operatsioonidele.

 


Ultra Fine Delivery System koosneb Ultra Fine aplikaatorist ja mitokondri boostrist DIS.

Ultra Fine aplikaator võimaldab innovaatilist  naharavi, mis  ei kahjusta naha pindmiseid kihte. Minuti jooksul tehakse patenteeritud spetsiaalse ehitusega  nanometallist  nõelte abil nahka 25 000 mikrokanalit, sügavusega 0,2-1,2 mm, mis sulguvad lühikese aja jooksul. Erinevalt varasematest sama sügavusega mikronõelumise protseduuridest ei vigastata vere- ja lümfisooni, ei  teki naha traumat ja kollateraalide kahjustust  põletikulise reaktsiooni tõttu.

Mikronõelumine toimib kui nn. nahavigastus, mis soodustab naha paranemise ja taastumise protsesse, mille käigus vabanevad kasvufaktorid. Tulemuseks on fibroblastide paljunemine, kollageensete kiudude moodustumine, hüaluroonhappe sisemise tootmise kasv ja tüvirakkude aktivatsioon.

Mitokondri booster DIS on patenteeritud unikaalse koostisega kõrgtehnoloogiline lahus, mis  pidurdab närviimpulsse ja stimuleerib mitokondrite aktiivsust ja seega vähendab miimilisi kortse. Koostises on 42,84% toimeaineid. Protseduuri käigus viiakse naha rakkudesse kuni 5 ml ainet.

 

 

NÄIDUSTUSED

 • Naha  taastamine ja noorendamine – varem  lõtvunud ja tuhm nahk näeb välja nooruslikum, pinguldatum ja jumekam. Naha pind ühtlustub.
 • Kortsude ravi – kortsud muutuvad vähem sügavaks, pindmised kortsud kaovad
 • Akne armid – aktiveeritakse armide verevarustust ja mõjutatakse kollageeni kiude. Täielik armide paranemine ei ole võimalik. Väheneb armide sügavus, muutuvad väiksemaks ja lamedamaks, värvus ühtlustub ümbritseva nahaga.
 • Armide ravi – aktiveeritakse funktsioneerivaid rakke mikronõelumise abil. Armi tekstuur muutub pehmemaks, paraneb verevarustus ja on võimalik armi värvi muutumine sarnasemaks ümbritseva naha värviga.
 • Kuperoosa ravi – peale ravi on nahk tihedam ja pehmem ning pinnale moodustub kaitsekiht. Veenid paistavad vähem nahast läbi. Lühemat aega kestnud probleemi ravi on tulemuslikum, kuid ka kauem kestnud probleemi puhul saab näha mõningast paranemist.
 • Pigmendilaikude ravi – DM kombinatsioonis aktiivsete toimeainetega muudab pigmendilaigud heledamaks ja mõnikord kaovad täielikult.

 

VASTUNÄIDUSTUSED

 • Naha pahaloomuline kasvaja
 • Äge akne ja naha põletik
 • Äge herpes
 • Verd vedeldavate preparaadid kasutamine
 • Raske diabeet
 • Kõrge vererõhk
 • Kemoteraapia
 • Psoriaas ravitavas piirkonnas
 • Kortisoonravi
 • Kalduvus keloidarmide moodustumiseks

PROTSEDUUR

Protseduur algab puhastatud naha keemilise koorimisega või  ensüümkoorimisega. Seejärel  teostatakse surnud naharakkude eemaldamiseks ja nahapinna ette valmistamiseks polüabrasioon.

Järgneb DM mikronõelumine 0,2-1,2 mm sügavate reguleeritavate nõeltega koos mitokondri boostri viimisega naha sisse (5 ml ainet). Mikronõelumine on õrnemates piirkondades väheselt valulik.

Nahk rahustatakse patenteeritud bionanotselluloos maskiga, mis rahustab nahka ja punetus taandub.

Infektsiooni risk puudub, sest nahk sulgub väga kiiresti, samuti ei esine vere ja lümfi eritust. Peale protseduuri  võib esineda vähest naha ärritust, paranemine on väga kiire.

PROTSEDUURIDE SAGEDUS

Naha vananemine     3-5 korda  1-2x  kuus
Akne armid   3-5 korda   1x nädalas
Armid   3-6 korda  1x kuus
Pigmentatsioon  3-6 korda 1-2x kuus
Kuperoosa 3-4 korda  1x kuus või 6 nädala tagant

KODUNE RAVI

Kodus kasutatakse probleemipõhist Dermia Solution koduravi (Dermia Faktor), mis määratakse protseduuri teostanud arsti poolt.

Ilma koduse ravita ei ole protseduuri võimalik teostada.