Mesoteraapia

Mesoteraapia Fillmed NCTF 135 HA preparaadiga (Prantsusmaa)

Mesoteraapia on nahka sügavniisutav, värskendav ja vananemist pidurdav efektiivne protseduur. Mesoteraapia protseduuriga viiakse nahka vitamiinid, aminohapped, mineraalained, koensüümid, nukleiinhapped ja hüaluroonhape. Protseduur loob fibroblastidele optimaalse kasvukeskkonna.

Preparaadis sisaldub lisaks hüaluroonhappele 59 naha seisundi jaoks olulist ainet (vitamiinid, aminohapped, koensüümid, nukleiinhapped, mineraalid).

Protseduur niisutab nahka sügavuti, ahendab poore, silub miimikakortse, stimuleerib nahka tootma kollageeni, pinguldab, annab sära, kaotab väsimuse ja tuhmi jume, muudab küpse naha tihedamaks.

Protseduuri saab teostada silmaümbrustele, näole, kaelale, kätele.

 

Kuidas protseduuri teostatakse:

Preparaadi manustamiseks kasutatakse NANOSOFT mikronõelu, mis muudab protseduuri peaaegu valutuks ja turvaliseks, minimaalne verevalumite tekke tõenäosus, paapulid moodustatakse ühesugusel kontrollitud sügavusel. Protseduurist taastumise aeg on minimaalne, paapulid kaovad tavaliselt mõne tunni jooksul.

Protseduuri saab kombineerida ka happekoorimise ja mikroneedlinguga.

Protseduur lõpeb Dermalux LED raviga, et kiirendada taastumist, rahustada ja aktiveerida kollageeni sünteesi.

Protseduuride sagedus:
3 protseduuri 15 päeva tagant + 2 protseduuri 1x kuus.
Korrata 6 kuu möödudes.

Vastunäidustused:

Aktiivne herpes
Rasedus ja imetamine
Põletikuline nahahaigus
Viirusinfektsioon

Peale protseduuri:

Nädala jooksul on keelatud päevitamine

Õues viibides tuleb kasutada päikesekaitset

Vähemalt 24 tundi vältida sauna, basseinis ujumist ja rasket trenni

Vähemalt 6 tundi peale protseduuri vältida jumestuse kasutamist

 

Mesoteraapia CMED Aesthetics ARES preparaatidega (Advanced Regenerative Esthetics Solution) (Itaalia)

ARES AK

NAHA TAASTAJA

Ainevahetusprotsesside kiirendaja ja niisutaja. Kasutatakse tuhmi, väsinud, toonuse kaotanud naha puhul ja armiravis.

Koostises on pika- ja lühikeseahelaline hüaluroonhape, merevaikhape ja 14 aminohapet.

Elusorganismides on merevaikhape suktsinaadina, mida toodetakse  mitokondrites trikarboksüülhappe tsükli kaudu ja ta on süsivesikute, aminohapete, rasvhapete, kolesterooli ja hemi ainevahetuse metaboolne vaheühend. Suktsinaat võib väljuda mitokondriaalsest maatriksist ja toimida tsütoplasmas ja ekstratsellulaarses ruumis demonstreerides hormoonitaolist signaalülekannet. Sellisena toetab suktsinaat rakkude ainevahetust, eriti ATP moodustumist, raku funktsioonide reguleerimiseks.

 Merevaikhape toetab metaboolseid protsesse, mis soodustavad naha noorenemist, parandavad toonust ja elastsust.

Hüaluroonhape ja aminohapped niisutavad nahka ja stimuleerivad naha taastumis- ja uuenemisprotsesse.

ARES AO

ANTIOKSÜDANT

Kasutatakse naha vananemisvastases ravis. Toimib foto- ja kronoloogilise vananemise puhul, kui nahk on kaotanud sära ja tasakaalu.

Koostises olevad antioksüdandid seovad vabasid radikaale, toimivad põletikuvastaselt ja stimuleerivad vereringet.

Koostises on pika- ja lühikeseahelaline hüaluroonhape, mis niisutavad nahka sügavuti, vähendavad kortse  ja trimmivad nahka.

KURKUMIIN on tugev antioksüdant, mis neutraliserib organismis vabu radikaale, mis võivad põhjustada rakumembraanide ja DNA oksüdatiivset kahjustust, alandab põletikke ja kaitseb rakke. 

FERUULHAPE on kaneelhappe derivaat. Tugev antioksüdant, neutraliseerib vabu radikaale ja soodustab vabu radikaale eemaldavate ensüümide tootmist. Kaitseb peamisi nahastruktuure: keratinotsüüte, fibroblaste, kollageeni, elastiini.

Pidurdab melanogeneesi türosinaasi aktiivsuse pärssimise teel, soodustab angiogeneesi ja haavade paranemist.

SAFRANAAL pärsib põletikumarkereid ja omab tugevat põletikuvastast toimet.

RIBOFLAVIIN e. B2 vitamiin osaleb süsivesikute, rasvade ja valkude ainevahetuses.

ASKORBÜÜLGLÜKOSIID – on vees lahustuv C-vitamiini vorm, mis on askorbiinhappe ja glükoosi ühend. Askorbüülglükosiid on erinevates pH vahemikes stabiilne, kuid ensüümide toimel muundub see aeglaselt C-vitamiiniks ja tungib naha sügavamatesse kihtidesse. Glükoos võimaldab C-vitamiinil avaldada pikemat bioloogilist aktiivsust kui L-askorbiinhappe puhas vorm.
Askorbüülglükosiidiga seerumil on nahale leebem toime kui L-askorbiinhappel. Askorbüülglükosiidi peetakse C-vitamiini kullastandardiks, kuna see on ülimalt vastupidav ning ei ärrita kasutamise ajal nahka.

 

ARES AA

VANANEMISVASTANE

Kasutatakse vananenud, kortsudega naha puhul. Taastab naha elastsuse soodustades kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe sünteesi.

Koostises on lühikese-, keskmise- ja pikaahelaline hüaluroonhape, mis toetavad toote koostises olevate peptiidide toimet, vähendavad kortse ja trimmivad  niisutades nahka sügavuti.

PENTAPEPTIID-3 omab botoxi sarnast effekti.

OLiIGOPEPTIID-34 parandab naha jumet.

MÜRISTOÜÜLPENTAPEPTIID-29 kiirendab naha taastumist ja vereringet.

TRIPEPTIID-39 suurendab kollageeni sünteesi.

 

ARES HB

JUUKSEKASVU SOODUSTAJA

Toode soodustab juukste kasvu, väldib juuste väljalangemist, parandab mikrotsirkulatsiooni ja peanaha toitainetega varustamist.

Toode sisaldab hüaluroonhapet, kasvufaktoreid, peptiide, vitamiine.

 

 

Tooted kantakse nahale ja viiakse nahka mikronõelteraapia abil. Saab kombineerida BioRePeelCl3 happekoorimisega, Dermia Medical protseduuriga, BDR protseduuriga.