Naha diagnostika

AramHuvis SkinView on professionaalne naha seisundi diagnoosimise ja hindamise mikroskoop – analüsaator suurendusega 30x.
Samsungi protsessor ja Sony kaamera.

Töötatud välja koostöös dermatoloogide ja tunnustatud kosmeetika brändidega.

Aitab tõenduspõhiselt hinnata naha seisundit, lihtsustab professionaalsete teraapiate ja kliendile vajalike koduste nahahooldustoodete soovitamist.

Naha seisund salvestatakse ja kordusdiagnostika aitab hinnata naha seisundi paranemist ja hooldusvahendite ja teraapiate tulemuslikkust.

 

Analüsaatoriga teostatavad mõõtmised:

Määrab naha niiskuse sisalduse– kui nahk ei ole piisavalt niisutatud ei saa selle rakud efektiivselt toimida, langevad naha heaolu tagavad funktsioonid.

Määrab naha elastsuse– vähene elastsus on seotud madala niiskuse sisaldusega. See on üks naha lõtvumise ja kortsude tekke põhjustest.

 

Määrab nahatüübi- näitab kas nahk on kuiv või rasune.
Mõõdab nahapooride suuruse ja näitab naha struktuuri– mõõdab nahapoore ja nahatekstuuri. Laienenud poorid põhjustavad liigset rasu eritumist, tihket nahatekstuuri ja elutute naharakkude rohkust.
Mõõdab naha rasusisalduse– mõõdab UV valguse abil bakterite hulka nahas. Bakterid on naharasu loomulik koostisosa, kuid bakterite liigsel kogunemisel folliikuilisse põhjustab akne ilminguid.
Mõõdab kortsude sügavuse, visualiseerib kortse kolmemõõtmeliselt.
Näitab naha tundlikkust, kapillaaride seisundit.
Pigmendimuutused, hüperpigmentatsioon.
Mõõtmistulemuste abil annab hinnangu naha seisundile.