ENZYME EXFOLIANT – ENSÜÜMKOORIJA

Õrn ensüümkoorija, mis eemaldab surnud naharakud.
Lahustab proteiinsidemed epidermise surnud naharakkude vahel. Tulemuseks ühtlasem, elatsem ja pehmem nahk. Tõhustab oluliselt nahahooldustoodete järgnevat imendumist.
Ilma naha koorijat kasutamata ei avalda seerum ja kreem soovitud toimet, seetõttu peab kindlalt kuuluma nahahooldusrutiini.
Sobib kõikidele nahatüüpidele. Saab kasutada suvel. 2 korda nädalas kanda puhastatud näole (6 pumbatäit näole, vähem ei ole mõtet + kael ja dekoltee veel 4 pumbatäit) ja jätta peale terveks ööks (Dermia Solution looja Gabriela la Fontaine soovitus). Seerumit ja kreemi ei ole vaja peale panna. Hommikul loputada veega ja kanda näole seerum ja kreem.
Kanda ka kaela piirkonda, samuti kätele.

Olulised toimeained:
Mikrokapsuleeritud papaiin ja bromelaiin (aktiivained on kaitstud mikrokapsliga, koorib ainult surnud naharakud, seetõttu sobib ka kõige õrnemale näonahale)
Naatrium hüaluronaat (naatriumsoola vormis hüaluroonhape niisutab õrnalt nahka, vähendab transepidermaalset veekadu. Väga õrn nahk, mis kaldub kuivusele, saab optimaalse niisutatuse)
Volulip (koosneb Portulac Pilosa ekstraktist ja Palmitoyl-38-st. Mõjutab loomulikku kollageeni sünteesi, mis muudab naha pinguldatumaks. Mõjutab ka endogeenset hüaluroonhappe tootmist, seetõttu paraneb naha niisutatus ja nahk on resistentsem ja tihkem.)