LASER EFFECT MASK PEPTIDE COMPLEX NAHA RAKKE AKTIVEERIV, TAASTAV JA PINGULDAV NÄOMASK

Aktiivsed dermatseutilised pinguldavad toimeained on kombineeritud intensiivsete niisutavate toimeainetega, moodustades energia kokteili nahale. Lisaks rakustimulandid, taastavad aktiivained, mis lisavad sära ja värskuse.  Rakke stimuleeriv ja taastav peptiidide kompleks.

Vähenevad kortsud, nahk on pingul, jumekas ja niisutatud.
Maski aktiivained on seotud uuenduslikku nahasarnasesse biotselluloosi kandematerjali, mis on moodustatud ülipeentest, elastsetest kiududest, mis moodustavad nahaga ideaalse kontakti ehk nn. teise naha efekti. Seeõttu on kindlustatud tõhus aktiivainete imendumine sügavuti.
Mask on hüpoallergeeniline, vastab kõrgeimale standardile. Maski mikrokiud on 1000x peenemad kui juuksekarv, võimelised siduma vedelaid mikrosuuruses aktiivaineid 100x enam oma kaalust. Biotselluloos on äärmiselt puhas, keskkonnasõbralik ja steriilne

Kleepida nahale (mask paikneb ülemise ja alumise kaitsepaberi vahel), hoida vähemalt 30 min. Maski jäägid masseerida nahka. Ei vaja loputamist. Kasutada 1 kord nädalas.

Olulised toimeained:

Palmitüülpentapeptiid 5 ( silmnähtav nahka noorendav toime, kortsude sügavuse vähenemine, toonuse paranemine, (1,5x kiirem kui retinool) ja naha kareduse ja ebatasasuste ühtlustumine)
Hüaluroonhappe erinevad vormid ( niisutav ja toonust parandav toime)