RE-FINE PORE MINIMIZING COMPLEX POORE AHENDAV SEERUM 30ML

AquaPront aktiivaine vähendab ja ühtlustab pooride suurust, naha pinnastruktuuri ning silub kortse. Planktoni osakestega rikastatud Re- fine on siluva ja põletikuvastase toimega. Rohelise merevetika ekstrakt toetab rakkude uuenemist, naha toonuse jaoks vajaliku kollageeni ja elastiini säilitamist. Pinguldab näokontuuri. Kaitseb vabade radikaalide eest.

Kanda 1-2 doosi puhtale nahale hommikul ja õhtul enne kreemi. Ei sobi silmaümbrusele. Kõikidele nahatüüpidele. Soovitav õhtul kasutada Re-lax 3 ja hommikul Re-fine.

Olulised toimeained:

AquaPront (planktonist pärinev kompleks mis ahendab ja ühtlustab naha poore, pinnastruktuuri, silub kortse, omab põletikuvastast toimet)
Rohelise mikrovetika (Chlorella Vulgaris) ekstrakt (kiirendab naha uuenemist, suurendab kollageeni ja elastiini tootmist, parandab naha toonust)
Pärmiekstrakt (kiirendab haavade paranemist, vähendab naha ärritust)
Vitamiin E (antioksüdant, looduslik päikesekaitse, parandab niiskusesisaldust, soodustab paranemist ja vähendab põletikku)
Provitammi B5 (parandab naha niiskusesisaldust, toetab naharakkude uuenemist, rahustab, põletikuvastane ja vigastuste paranemist soodustav)
Betaiin (niisutab, toidab ja kaitseb nahka keemiliste ja mehhaaniliste kahjustuste eest)
Mandliõli (hooldab tundlikku, kuiva nahka)