Fotodünaamiline happekoorimine Renophase toodetega

 

Laboratoires Renophase Paris loodi 1983. aastal Pariisis dr Michèle Eymard du Vernet’ poolt.
Laboratoires Renophase on iseseisev ja sõltumatu, ta ühendab endas kogu tootmisprotsessi alates uurimisest ja arendamisest kuni turundamiseni välja.

2009. aastal laieneti Kanadasse Quebeci, kus kasutatakse toodetes ainult 100% Eska looduslikku allikavett. Kanada looduslik allikavesi Eska® on üks puhtamaid maailmas.

Laboratoires Renophase Paris tegevuse ja toodete kõrgetasemelise kvaliteedi kinnituseks on ka firmale omistatud kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadid ISO 9001: 2008 ja ISO 13485: 2003.

Sarja hinnatakse  kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia,  kui ka ravikosmeetika teenistusse.

Tehnoloogia

Renophase Paris on innovaatiline ja kõrgetasemeline ravikosmetoloogia sari. Preparaatide abil saab stimuleerida rakkudes toimuvaid protsesse, reguleerida hormoontasakaalu ja taastada naha kudesid.

Renophase preparaatidega teostatav keemiline koorimine on ohutu, ei põhjusta ärritusnähte, intensiivset ketendust ega piira kliendi töövõimet. Sobivad igale nahatüübile, isegi väga tundlikule nahale.

Vastunäidustused:

  • naha viirusinfektsioonid;
  • naha põletikulised haigused;
  • vigastatud nahapind;
  • rasedus ja laktatsiooni periood;
  • protseduuriks kasutatavate preparaatide mittetaluvus.

Ravikuur:

  • ravikuur koosneb 4  protseduurist;
  • ravikuurid 1-2 korda aastas;
  • protseduuride  sagedus 7 – 14 päeva tagant.

Protseduuri päeval on keelatud solaarium, sauna külastus, aktiivne sport ja alkoholi tarvitamine. Ravikuuri ajal on keelatud solaariumi külastamine, aaloe vera ekstrakte ja eeterlikke õlisid sisaldavate preparaatide kasutamine.

Fotodünaamiline happekoorimine:

Valgusteraapia on üle kümne aasta praktiseeritud tehnika. Valgus ehk footonite neeldumine parandab ja stimuleerib raku ainevahetuse loomulikku protsessi.

OmniluxRevive punane valguse ja Renophase® biosaadavad toimed on kombinatsioon, mis annavad sünergias fotofüüsilise ja bioloogilise mõju. Kasutatav 630 nm lainepikkusega punane valgus toimib mastotsüütide (nuumrakkude) tasandil.

Mitokondri neeldunud footonenergia põhjustab fotokeemilist muutust, mille tulemuseks on rakuenergia suurenemine ja nukleiinhapete sünteesi aktiveerumine.

Degranuleerimine vähendab põletuse tekkimise ohtu ja naha taastumise protsess toimub läbi fibroblastide vohamise. Valgus kutsub esile monohapniku ja vabade radikaalide vabanemise fotooksüdatsiooni abil, tuues kaasa põletikku soodustavate ainete hajumise, immuunsüsteemi stimuleerimise ja uue kollageenirikka koe taastamise.

Valgussüsnteesi kaudu rakuretsptoreid stimuleerides saab vähendada arme ja põletikulisi protsesse ning normaliseerida üldisi rakkudes toimuvaid protsesse, samuti anda nahale tugevuse ja elastsuse.

630 nm lainepikkusega valgust saab kasutada kõikide  happekoorimiste toimete tõhustamiseks. Happekoorimine valitakse vastavalt nahaprobleemile.

Loe lähemalt: renophase.fr